Breitling galaktické repliky hodinek Hot Prodej

K13356-920-7 K25362-20130903D-9replika Breitling byl populární pro velmi dlouhou dobu, hodinky zde se chystá zavést, je galaktický unitime elegantní t. Tyto hodinky má nové technické a materiální průlom, rámeček z wolframu oceli, vybavená vnitřním self-B35 Breitling nového hnutí, bude se vkládá vám podrobnou zprávu upravit.
Za prvé, tato replika hodinky má průlomové technologii uzpůsobené, že je vybaven novým švýcarský pohybu. automatické hodinky s funkcí GMT a funkce chronografu, nejdůležitějším rysem je revoluční snadná manipulace, stačí jemně vytáhněte korunku, v hodinách, nebo aby předal po rotaci, kterou lze nastavit všechny pokyny na číselníku, ale také mohou automaticky nastavit kalendář pro místní datem úprav obousměrný. k dosažení této bezprecedentní funkčnost, repliky výrobce Breitling pro diferenciální systémy, městské disk s pohybem připojení zařízení vyvinula dva nové patentovaný vynález. Kromě toho nový Breitling hodinky (pohyb Breitling, stejně jako ostatní přes švýcarské úředního ověření observatoř) je také předmětem dalších dvou na systémový čas nastavení Breitling patentové vinutí a ochranu. Tato řada inovací a funkční optimalizace je určen k dalšímu zvýšení výkonu sledovat, a funkčnost a spolehlivost hnutí, aby lépe odpovídaly Breitling značku filozofickou z „letectví“.
Druhou inovací je pro replika Breitling právo na dosažení estetické pronásledování. Nový případ na hladkém krytu z wolframu oceli, tento extrémně silné high-tech kompozitní materiály vyzařují přírodní přechodem lesklý, leštěné nerezové oceli a tvorbu decentní kontrast. wolfram je wolframový prášek prostřednictvím vysoké teploty a tlaku tvarované, extrémně tvrdý, tvrdost je téměř pět krát vyšší než z oceli, ale poškrábání povrchu tak, že může vydržet i násilné selhání, aby bylo zajištěno trvalé jako nové. Futuristická bezel kolem černé nebo bílé vytáčení, vytočit dokonalou kombinaci městského otočného disku a diskových 24 hodin a ve středu zdobený jemnou filigránským vzorem z země. nadrozměrné svítící ruce a hodinu markery potažené vyztužený vytočit čitelnost. galaxie rafinované verze zóny hodinek světový čas: vzhled dynamický, snadno ovladatelný, sofistikované high-end hodinky, Breitling ideální dárek „odborníci zápěstí přístroje“ temperament, určené pro ty, ochotný cestovat po celém světě, využít příležitosti vypadají budoucnost lidí.
Třetí okouzlující bodem je skvělá cena, myslím, že to je důvod, proč většina z nás si vybrat repliky. s nejvyšší kvalitou a skvělé podobnosti, nemáme žádný důvod říct ne repliky hodinek.

Napsat komentář