červená LED hodinky

trochu hluk může upoutat vaši pozornost, poslouchej, to zaškrtnuto tiše, to je krásný věc to bylo, červená LED hodinky, opravdu, jako krásné hodinky potřebovat vlastník by ho rád. Pomalu, zkoušel to dál, obrátil ji v ruce, já vám pomůže najít tajemství o tom, to vypadalo skvěle.
červená LED hodinky také známý jako hodinky knoflíková baterie. je to druh křemenného energie hodinek, role ekvivalentu vinutí mechanické hodinky. je charakterizována malými rozměry, vysokou kapacitu, dlouhou životnost, dobré vybíjecích charakteristik. že se skládá z tlačítka buněk katoda, anoda, elektrolytu, izolační vrstvou a pláštěm 5 dílů.
hodinky baterie se běžně používají: ① oxid baterie stříbro, také známý jako stříbro a zinku napětí baterie 1.55v, křemenný hodinky je nejběžnější baterie, s vyššími úrovněmi fyzikální hustoty a stability, není žádné nebezpečí pro životní prostředí. ② rtuti baterie oxid, také známý jako napětí rtuti baterie 1.35v. jako první hodinky baterie lidé přijímali. protože červená LED hodinky nebezpečí pro životní prostředí, byly méně. ③ než stříbro baterie oxid, jako je známý jako dvojmocný stříbrné napětí baterie 1.55v. ačkoli prsa vysokou kapacitou, který není příliš stabilní napětí. ④ lithiová baterie. s kovem lithia jako negativní, s vysokým napětím (typicky 3 V), nízké samovybíjení, dlouhé police charakteristiky životností. bude pravděpodobně více široce používán v budoucnu. ⑤ solární články. to může přeměnit světelnou energii na elektrickou energii. mají obecně sekundární baterie (nikl-kadmiových baterií), krátký o jeden den tak dlouho, dokud slunce nebo světelné expozice lze sledovat na základní hrací době. křemen je také běžně používají solární články.
červená LED hodinky je váš ideální volbou. věřte mi, fakta mluví hlasitěji než slova.

This entry was posted in hodinek.