falešný longines rekordní hodinek – první kolekce certifikované značky COSC značky

Musíme si ujasnit, že hodinky oznamují, že 185. výročí značky není jen zdokonalením. Na Baselworld 2017 označil Longines tuto příležitost tím, že ohlásil novou sbírku jednoduchých hodin Calatravy, známých jako repliky Longines Record hodinek. Kromě toho, že nabízejí kupujícím výběr ze čtyř velikostí a sortiment možností volby, tyto hodinky obsahují několik technických dotyků, které vám pomohou s přesným časoměrem. Značná poznámka je zde skutečnost, že se jedná o první sbírku hodinek Longines, které byly certifikovány COSC chronometrem.
Předtím, než hovoříme o hnutí, je však velmi důležité ocenit odrůdu nabízenou v sestavě. Chcete-li přilákat široký segment trhu, společnost Longines nabízí hodinky Longines Record v rozměrech 26 mm, 30 mm, 38,5 mm a 40 mm. Další možnosti, jako jsou diamantové kufříky na dvou velikostech pro ženy, kožený řemínek nebo popruhy z oceli a různé volby výběru jako perleť, modrá sluneční paprsek, matný bílý, černý lak a další. Všechny repliky hodinek poskytují 30 metrů vodotěsné a mají modrou ocel nebo rhodiované ruce v závislosti na volbě volby společně s safírovým krystalem potaženým AR a také výstřikem kufru. rado-078072_02 rado-078072_03
Jako značka Swatch Group, hodinek Longines Record představují výhradně produkované pohyby založené na ETA, které byly naladěny pro certifikaci COSC. Jejich jednoduché, časově aktivní displeje jsou řízeny kalibrem L592.4 v modelech žen a kalibrem L888.4 v modelech mužů. Přestože je Longines jednoduchý svou povahou, začleňuje také použití krystalové křemíkové rovnováhy – což je rys, který přesahuje vaše typické pohyby ETA. I když to není nový vývoj, nestojí za to, že použití křemíku v této funkci pomáhá v oblastech odolnosti proti teplotám, rázům a magnetickým polím.
Zde je jednoduché shrnutí pokynů pro certifikaci COSC, pokud nejste okamžitě obeznámeni. Po rozsáhlých zkouškách musí hodinek dodržovat časové parametry od -4 do +6 sekundy variace za den v rozsahu pozic. Zatímco hodinky Longines Record se ukáží jako skvělá volba pro toto úsilí, předpokládám, že bude zajímavé zjistit, kde a jak bude Longines využívat tato nová ocenění COSC v budoucích verzích. Navíc pohyby L592.4 a L888.4 přinášejí 40 a 64 hodin rezervy výkonu a podporují jednoduchý ukazatel data ve 3 hodin pro pohodlné každodenní nošení.
Repliky Longines hodinek repliky jsou jasným symbolem závazku značky, a to nejen kvality pohybu, ale růstu. Skutečnost, že existuje tolik dostupných možností, je také velkým plusem a pouze pomůže podpořit více univerzální výzvy pro širokou škálu potenciálních kupujících. Jak jsem již zmínil, doufám, že se společnost Longines bude nadále rozšiřovat a začleňovat pohyby do budoucích modelů a možná dokonce i některé z mých stávajících favoritů, jako jsou Repliky hodinky Longines Heritage Military COSD.