replika Breitling 1.915 hodinek on-line výstup

A13055---05072014-13 A13320-1126-7V roce 2016 je k dispozici nová Breitling Transocean chronograf Limited Edition hodinky, které jsou vybaveny exkluzivním nového hnutí vyrobené, limited edition 1915. pojďme prozkoumat tajemství replika Breitling 1915.
jsou tam dva kulaté dílčí číselníky vrstvené vytištěný vnější měřítko, arabskými číslicemi; Vnitřní lemované s malým-timer, druhé desky spojen ve středu zřízení, minuty a chronografu rukou; pod polohou v šest hodin na zřízení okno kalendáře; zakřivené výstupky je více ergonomickým designem.
geitling – Breitling syn zakladatele, tvůrčí vynalezl nezávislý časový tlačítko, aston br bude zpracovávat start, stop, systému regulace nulová načasování a korunovat oddělené, a s cílem zajistit hladší, ergonomické ovládání zkušenosti, nezávislý zatímco načasování tlačítko umístěné ve 2 hodiny pozici.
tedy, zda je repliky hodinky se nosí na zápěstí nebo umístěny v kontrole úhlu dlaně, palcem a ukazováčkem jsou v co nejpohodlnější státu.
Výrobce replika Breitling dále zlepšovat systém později, funkce chronograf s nulovou separací – se nachází ve dvě hodiny řízení polohy tlačítkem nezávislý načasování „start / stop“ a „nula“ funkci řízené korunou.
V zájmu zajištění nepřetržité a zároveň jediného tlačítka lze spustit, zastavit a nulový provoz, Breitling hodináři a technici vyvinuli nový self manuál vinutí hnutí, je vybaven důmyslným systémem dvojitého-double sloupkové kolo, prostřednictvím stejného řídicího systému double-navrhl časový plán provoz, prošel přísné švýcarské oficiální observatoř ověřený, má tento inovační konstrukce byla patentována.
Rozdíl dual-zone mezi stříbrné barvy volte symetrického uspořádání s malými sekund vytáčení chronograf a 30 minut, a zdobené s velkým světelným nátěrové hmoty arabskými číslicemi a Zábavní komplex Baton tvaru ukazatel.
replika Breitling použít původní logo a nerezové oceli pletenou náramek po mnoho let, což ukazuje okouzlující retro kouzlo.

This entry was posted in hodinek.