Rolex GMT Master historii a reference

16528-1227-8 16570-925-3Rolex GMT-Master hodinky má výhodnou schopnost, která byla jedinečná tím, že umožnil posádky mají GMT zobrazený za starých časů, ale v dnešní době, taková funkce je mnohem užitečnější pro mnoho společných zákazníků, zejména těch, kteří neustále cestují do zahraničí. Kromě toho, jak inerciální navigační a globálních technologií polohovací systém ještě neexistoval, a letadlo bylo mimo dosah normálních radionavigačních majáků při zaoceánských letů, přesný zdroj GMT čas byl nezbytný pro použití s ​​odbornými sextanty pro astronavigace. ale jak plyne čas, hodinky je stále více a více se stal luxusní hodinky, drahocenný šperk.
repliky hodinek
GMT je časové pásmo, která je požadována pro všechny plánování letectví, předpovědi počasí, plány a další papírování. druhá časové pásmo na stráži také ukázal velkou pomoc posádky pro správu jet lag a pro komunikaci doma, když v zahraničí. Je to schopnost, která dělal je velmi oblíbený u podnikatelů a cestovatele. byli také velmi oblíbené u NASA a vojenských pilotů a mnoho vojáků a námořníků, kteří často vyžadují GMT funkci nebo druhého časového pásma.
Na začátku roku 1980 Rolex GMT-Master II byl propuštěn. a jako hodinky i nadále mají otočnou rámeček je nyní schopen zobrazit reference potřetí. pak je repliky Rolex GMT 24 hodin ručička funkce byla přijata mnoha replik výrobců hodinek a nyní je poměrně společný rys. ale téměř všechny z těchto hodinek použití replik švýcarské Eta hnutí, které je provozováno poněkud odlišně od návrhu Rolex GMT-Master II, a přitom dokonale použitelný je aktualizován GMT Master II má i nová v domě produkoval vlásek, který je ctěn jako “ parachrom vlásek „od Rolex úředníkem. Kromě toho, hodinky byl přezdíval GMT II C rozlišit to od svých předchůdců. Jedná se o mírně méně výhodný design pro piloty a pravidelným cestujícím, ale velmi vhodný pro ty, kteří pobývají doma, a kteří chtějí sledovat časové pásmo v jiné zemi.
jako originál Rolex GMT Master je k dispozici také v provedení z nerezové oceli, to nedává žádný problém pro výrobce replika Rolex. i když skutečné Rolex GMT hodinky jsou koncipovány jako funkční, pracovní hodinky, a oficiální straně dělali luxusní verze v obou smíšené oceli a zlata a veškeré zlata dávno, nemůže zastavit širokého šíření replik GMT trh.

This entry was posted in hodinek.