Hublot Classic Fusion 45mm bronzově hnědá

repliky rolexBronz, stále atraktivní a vzácný kov, získává moderní podobu v nově vydané replikě hodinek Hublot: Classic Fusion 45mm Bronze Brown. Tento materiál je nejen ručně broušený, ale je synonymem pro nejlepší příklady umění po celá staletí. Tyto jedinečné hodinky obsahují hnědý ciferník a nápadný čokoládově hnědý kožený řemínek z aligátoří, což dává silný a okamžitě rozpoznatelný tvar Hublot v měkké paletě.
Tyto speciální hodinky jsou poháněny unikátním samonatahovacím strojkem Hublot HUB112. Hodinky vycházejí v limitované edici pouhých 30 kusů a jsou poprvé dostupné výhradně americkým zákazníkům prostřednictvím Hublot.com.
Od roku 2020 nabízí Hublot.com radost z vlastnictví repliky hodinek Hublot, které jsou dostupné lidem po celých Spojených státech, bez ohledu na to, jak blízko jste k butiku nebo jak dlouho pracujete. V roce 2020 došlo k rychlému posunu v luxusním průmyslu, aby i nadále obsluhoval zákazníky během dočasného uzavření kamenných obchodů, a společnost Hublot trvala na zachování špičkového a kvalitního servisu butiků a znovuobjevení této online služby.
Zatímco značka vítá zpět stávající zákazníky, je také potěšena tím, že se prostřednictvím elektronického obchodování objevují noví zákazníci a neustále se poptává po eleganci a dokonalosti Hublot.
„E-commerce Hublot umožňuje značce setkat se se svými zákazníky kdykoli a kdekoli,“ řekl Ricardo Guadalupe, generální ředitel Hublot.“ Zákazníci nyní mohou nakupovat „za běhu“ nebo si zajistit jedinečný dárek na poslední chvíli. Zasíláme na ranče v Montaně a lyžařských střediscích v Novém Mexiku, daleko od luxusních nákupních destinací, ale nedaleko od lehkosti a elegance kvalitního zážitku z nakupování a pohodlí, které nám doba internetu nabízí“.