Nejlepší výběr Repliky Rolex

Dnes to uděláme tak, že předvedeme ty nejlepší pánské společenské hodinky na trhu, kde jsou možnosti prakticky neomezené. Pokud jste přehlédli tohoto průvodce nákupem, možná jste si uvědomili, že vám v krabici hodinek chybí formální hodinky nebo je možná budete muset aktualizovat. Možná se dokonce ptáte, potřebuji formální repliky hodinek? S tolika možnostmi na trhu, která značka a styl jsou pro vaše zápěstí nejlepší? Tento komplexní průvodce si klade za cíl odpovědět na tyto otázky předtím, než investujete.
V minulosti bylo naprostým omylem nosit hodinky přes večerní róbu; ale dnes se od vás očekává, že budete nosit hodinky téměř na každou black-tie událost. Je to proto, že v průběhu desetiletí, kdy se hodinky změnily z funkčních hodinek na symbol společenského postavení, se staly dokonalým doplňkem k předvedení a vyjádření vaší jedinečné osobnosti. Pravděpodobně už máte hodinky pro každou jinou příležitost – od práce až po zábavu. Proto byste měli mít i pár pánských společenských hodinek pro ty speciální příležitosti, které vyžadují vyšší úroveň sofistikovanosti.
Jako přední světová značka luxusních hodinek jsou hodinky Rolex vždy perfektním doplňkem pro každou zvláštní příležitost. Nicméně, zatímco všechny Rolex repliky hodinek jsou luxusní a požitkářské, některé modely jsou obzvláště elegantní a vhodné pro elegantnější příležitosti. Zde uvádíme několik nejoblíbenějších modelů, všechny vyrobené z masivního zlata a vylepšené detaily, které je posouvají do říše formálních hodinek.
Řada Cellini je jedinou kolekcí formálních hodinek navržených pro řadu Rolex. Kolekce je stará desítky let, ale 50509 je modernější verze s některými neuvěřitelně elegantními detaily, jako jsou vysoké moderní římské číslice na 3, 6, 9 a 12 hodinách.
Když se vrátíme zpět k ciferníku, je bílý s dlouhými fixy a má také černou 60minutovou stopu v malém písmu a dlouhou hodinovou, minutovou a sekundovou ručku ve tvaru listu. Kožený řemínek kontrastuje s pouzdrem z bílého zlata a zároveň mu dodává tradičnější pocit „formálních hodinek“. Nadčasová klasika Rolex Cellini je dokonalým rafinovaným hodinářským doplňkem pro každou zvláštní příležitost.
Často propagujeme napodobeninu Rolex Datejust jako skvělé každodenní hodinky – a také jsou. Rolex však povýšil vzhled svých klasických Datejust pomocí kožených řemínků z 18k zlata a přidáním krásných detailů na ciferník, aby tyto hodinky zazářily ve formálnějším světle. Rolex Datejust ref. 116139 je vykovaný z masivního bílého zlata a má jasně modrý ciferník. 116139, které jsme zde vybrali, jsou přesně takové hodinky.
Pevné 36mm pouzdro z 18k bílého zlata má výstupky, které mu dodávají více integrovaný vzhled s koženým řemínkem, zatímco horní část je vybavena krásným vroubkovaným rámečkem, který se třpytí. Když se vaše oči obtočí kolem ciferníku, všimnete si, že tyto hodinky Rolex Datejust mají nápadný modrý ciferník s aplikovanými tyčovými indexy (také z 18k bílého zlata) – klasická volba, díky které tyto hodinky automaticky vypadají a působí elegantněji.
Rolex spároval tento Datejust ref. 116139 s modrým koženým řemínkem a odpovídající skládací sponou z 18k bílého zlata, která přeměňuje typický ležérní pocit na něco vyššího.
Spolu s Cellini jsou Rolex Day-Date také považovány za jedny z oficiálních společenských hodinek Rolex. Za prvé je to proto, že Day-Date je vždy vyrobeno z masivního 18karátového zlata nebo 950 platiny, což znamená, že má vždy nádech elegance. Za druhé, kopie Rolex Day-Date je spojena se světovými lídry a bohatými a slavnými, což automaticky zajišťuje prestiž a vysoké postavení.
Rolex Day-Date ref. Zde prezentovaný model 118135 je výjimečným příkladem tohoto modelu. Na těchto klonových hodinkách se nám nejvíce líbí výrazný čokoládový ciferník – detail, který často nevidíte a nenajdete na žádných nerezových hodinkách Rolex, protože se zdá být vyhrazen pouze hvězdným zlatým kouskům značky.
Tmavě hnědá barva ciferníku je oproti pouzdru z 18k růžového zlata luxusní a doplňuje ho kožený řemínek čokoládové barvy. Rolex Day-Date 118135 je také vybaven působivým kalibrem Perpetual Calendar značky 3155 s chronometrem a dvourychlostním regulátorem. S těmito hodinkami se vsadíme, že začnete hledat formální příležitosti, kde je nosit.