Rolex Big Crown Submariner v neleštěném stylu

Pokud jde o ikonické hodinky, repliky Rolex je prominentní ve světě luxusních hodinek. Rolex Big Crown Submariner 5510 je skutečnou hodinářskou legendou mezi těmito váženými modely. Jeho nepřikrášlená povaha odlišuje tyto konkrétní hodinky a ztělesňuje autenticitu a vintage kouzlo.repliky hodinek
Rolex Submariner 5510 je finální iterací modelu „Big Crown“ Submariner s nadrozměrnou 8mm korunkou. Tento model, který byl uveden na trh v roce 1958, zůstává jedním z ikonických a velmi vyhledávaných sportovních hodinek. Označil také první ponorku, která použila ráži 1530.
Tento výjimečný exemplář je ve výborném stavu a zdá se, že je opotřebovaný, ale neleštěný. Má průměr přibližně 38 mm. Je vybaven strečovým nýtovaným popruhem s „velkým logem“ z roku 1959. Popruh může mít pozdější 80-koncové články.
Rolex GMT-Master, původně navržený pro piloty Pan Am v 50. letech, zůstává dodnes vlajkovou lodí Rolexu. Tento konkrétní příklad je referenční číslo 16718 a je ve velmi dobrém stavu. Řada F těchto hodinek pochází z let 2003-2005. Pouzdro ze žlutého 18karátového zlata je neleštěné a má průměr 42,5 mm (včetně korunky) (47,5 mm mezi očky).
Rolex Big Crown Submariner Reference 5510 v neleštěném stylu jsou pozoruhodné hodinky, které mají zvláštní místo v historii replik hodinek Rolex. Tyto vintage hodinky, známé pro svůj ikonický design a robustní odolnost, jsou velmi vyhledávané sběrateli i nadšenci.

This entry was posted in repliky.